Strony

czwartek, 15 października 2015

198. Chwilo trwaj :)

Dobra pogodowa passa trwa :)
Niestety już prognostycy zapowiadają zmianę... Ponoć i na wyspach ma być zimno, jak oni to mówią będzie 'Zima stulecia' hihihi Zobaczymy, póki co cieszmy się słońcem i tym wszystkim co nam jesień oferuje.

Staramy się jak najwięcej spędzać czasu na dworze. Spacerujemy, odwiedzamy parki i jeździmy na rowerkach. Tak, tak kochane ja też jeżdżę razem z Andy :) Ale o tym może innym razem.
Ostatnio wracałyśmy z przedszkola nową drogą, dłuższą by Andy się wybiegała :) No i ku naszemu zdziwieniu znalazłyśmy mnóstwo jesiennych skarbów :) Mamy kasztany, żołędzie i jesienne kolorowe liście :) Ależ było radości kiedy Andy znajdywała kasztan na ziemi, liczyła i oddawała mi... :) Wołała 'Mama, jeszcze jeszcze :)'
Mela też miała okazję skosztować kasztana. Dosłownie rzecz biorąc prawie zjadła jednego... Nie przyuważyłam, kiedy Andy dała Melce kasztana do reki a ta wykorzystała okazję i hyc do buzi :)


A tak prezentują się nasz skarby w całości :)
Myślę, że jak zbierzemy więcej to zrobimy parę kasztanowo-żołędziowych ludzików, tak jak to robiło się w moich czasach dzieciństwa :)


***

A wczoraj miałam urodzinki :)
Ależ to był cudny dzień.
Wiecie jaką mąż mi zrobił z dziewczynkami niespodziankę ???
Kiedy wróciłam rano z pracy, otwieram drzwi a tu nagle głośna muzyka i odśpiewane sto lat :)))  Andy ze storczykiem w rączkach (mój A. wie, że je kocham) a A. z tortem. Jejuśku, myślałam, że śnię...
Boziu tak cudnie Andy śpiewała sto lat, że normalnie się popłakałam... To pierwsze 'sto lat' w jej wykonaniu przecież :) No i ten kwiatek, tak dumnie go trzymała hihihi 


Zaznaczam, że tort oczywiście wykonał mój A. :)
Paluszki lizać, taki pyszny :)))


Wszystkim, którzy pamiętali dziękuję za życzenia...
Wspaniale mieć takich przyjaciół :)
Kocham was :*

8 komentarzy:

 1. Madziu, wszystkiego najlepszego, zdrowia i radości z kazdego dnia. Niech mąż nadal Cię tak rozpieszcza, a dziewczynki rosną zdrowo. Buziaki. Blaszki jeszcze niewysłane, jakoś nie mogę wszystkiego ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego Madziu:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego Madziu :) duuuzoooo miłości i jeszcze więcej takich pięknych chwil :****

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego Madziu :)
  Niech każdy dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy i wyjątkowy. Dużo zdrówka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuć, że jesteście kochającą się rodziną. Tak trzymać!!!
  Najlepsze życzenia urodzinowe Madziu.
  Pozdrawiam jesiennie. Jola

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczynki, wszystkim wam bardzo dziękuję za wspaniałe życzenia i oby się spełniły :) A jeśli to zdrowia mi na pewno nie braknie :)))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Madziu......wszystkiego co najpiękniejsze! Spelnienia marzeń, wytrwałości w kwestii kondycji-sportu, usmiechu na codzień, radości z najmniejszych drobiazgów....wszystkiego co piekne i wspaniałe!!!!!!

  OdpowiedzUsuń