Strony

czwartek, 4 czerwca 2015

176. Urlopowanie w Łomży

Nareszcie mamy pogodę... :D
Można śmiało powiedzieć 'słońca ci u nas dostatek' hihihi
Dawno nie byłam taka szczęśliwa. Brak mi tylko mojego A. i szczerze mówiąc odpoczynku :( Ale nie można mieć wszystkiego. Mamuśki pomagają jak mogą ale niestety w niektórych sytuacjach, jak np. usypianie Andy woła tylko mummy :) No i chciał nie chciał odpoczynku zupełnego mieć nie mam.

Ale miało być o łomżyńskim urlopie hihihi
Zebraliśmy się z Buska w poniedziałek w południe, a wieczorkiem byliśmy w mojej ukochanej Łomży :) Ostatni raz byłam tu dokładnie rok temu.
Oj stęskniłam się, i to nawet bardzo. Spędziłam tu większość swojego życia, znam tu każdy kąt i większość ludzi :) I jakby nie było zawsze chętnie tu wracam...
Do tego moja mama przyleciała do Polski parę dni wcześniej. Na to spotkanie czekałam dwa lata. Nawet nie macie pojęcia jak wspaniale było patrzeć na babcię z moimi dziewczynkami :) Aż łezka się w oku kręciła.

Codziennie spacerujemy... Odwiedzamy coraz to nowe place zabaw :) Jednym słowem jest wesoło i busy :) Dni m ijaja tak szybko, że nim się obejrzałam a minęło prawie trzy tygodnie pobytu.
I kolejny dzionek na spacerku... Nawet pierwsza jazda na rowerku zaliczona pełnym sukcesem :)
A wczoraj to nawet na karuzeli byliśmy... Ależ było wesoło...


Patrząc na Andy i dzieciaki przypomniały mi się moje lata dziecięce... Pamiętam jak przyjeżdżała do miasta karuzela... Biegło się od razu i pierwszego dnia wydawało się swoje kieszonkowe a na resztę dni sępiło się od rodziców :) Oj to były czasy hihihi


A na koniec zdjęcie z dziś... Parę pokoleń mojej rodzinki...
Babcia, mama, ja i dzieciaki :)Miłego i upalnego dłuuugiego weekendu życzę :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo, pozdrawiamy również :)
   Wspaniałego weekendu i zapraszamy częściej :)

   Usuń
 2. Rodzinny odpoczynek. :-) Świetne zdjęcia, fajnie, że pogoda dopisywała. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I cały czas pogoda dopisuje :) Mamy jeszcze dwa tygodnie więc korzystamy cały czas... Zaraz też zbieramy się na spacer :)

   Usuń
 3. kiedy czas spędza się w tak miły i rodzinny sposób to mija niestety za szybko....życzę ci by choc trochę zwolnił i bys mogła jak najwięcej cieszyc się tymi rodzinnymi chwilami :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :)
   Pozdrawiamy cieplutko

   Usuń